VALİ RECEP YAZICIOĞLU 4/A SINIFI BURADA.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VALİ RECEP YAZICIOĞLU 4/A SINIFI BURADA.

BAHÇELİEVLER VALİ RECEP YAZICIOĞLU İ.Ö.O. 4/A SINIFI PAYLAŞIM ALANI...

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER....

+3
yasin
kübra tunca
Admin
7 posters
YazarMesaj
Admin
Admin

EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Empty
MesajKonu: EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER....   EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... EmptyÇarş. Mayıs 13, 2009 11:21 pm

İnternette karşılaştığımız eğitim öğretim konulu haberleri bu bölüme ekleyelim...
http://valirecep4a.yetkinforum.com
kübra tunca

MesajKonu: soru sormak   EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... EmptySalı Kas. 10, 2009 8:11 pm

nasıl yani EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_flower EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_bounce
yasin

yasin

MesajKonu: Geri: EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER....   EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... EmptyÇarş. Kas. 25, 2009 6:58 pm

senin gibi delilerr anlamazzzzzzzz queen queen Laughing Laughing Cool Cool
yasin

yasin

MesajKonu: Geri: EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER....   EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... EmptyÇarş. Kas. 25, 2009 6:59 pm

anla bunu bidaha rakip çıkma canlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Cool Cool Cool Cool Cool Cool
hilal ozanlar

hilal ozanlar

MesajKonu: Geri: EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER....   EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... EmptyPerş. Kas. 26, 2009 12:47 pm

sen kübradandan çok fazla delisin bi ileşeyim seni gebertcem Laughing
kübra tunca

MesajKonu: eğitim ile ilgili haberler   EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... EmptyPerş. Kas. 26, 2009 1:13 pm

EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue sensin deli sanki sen çok akkılllısın . deli deli kulakları küpelisin sen ayrıca hem bi konuyu anlammammak delilik olmaz sen hiç anlamıosun ona bakarsan EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongueEĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongueEĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_tongue EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_surprised EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_surprised EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_surprised EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_geek EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_geek EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_geek EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_geek EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_geek EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_geek EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... Icon_geek dediklerine dikkat et
turgay

MesajKonu: Geri: EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER....   EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... EmptyPerş. Kas. 26, 2009 9:56 pm

kübra doğru söylüyor
kübra tunca

MesajKonu: eğitim ile ilgili haberler   EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... EmptyCuma Kas. 27, 2009 8:38 pm

herkezde beni tutuyo ya hayret valla
SiLa

SiLa

MesajKonu: Geri: EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER....   EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... EmptyPaz Ocak 24, 2010 2:09 am

Önceki Haber
Haber Yayın Tarihi: 29 Temmuz 2009 Çarşamba Saat 12:05
Sonraki Haber

Özel Feza Fen Lisesi, 2009-2010 Eğitim-Öğretim Dönemine Hazır

Samsun Özel Feza Fen Lisesi'nin 2009 Yılı Seviye Belirleme Sınavı (Sbs) Birinci Yerleştirme Sonuçlarına Göre 482.859 Taban Puanı ile 2009-2010 Eğitim-öğretim Yılına Hazır Olduğu Belirtildi.

Samsun Özel Feza Fen Lisesi'nin 2009 yılı Seviye Belirleme Sınavı (SBS) birinci yerleştirme sonuçlarına göre 482.859 taban puanı ile 2009-2010 eğitim-öğretim yılına hazır olduğu belirtildi.
2008 yılı Sbs yerleştirme istatistiklerine göre Türkiye'deki 350 devlet ve özel fen lisesi arasında taban puan sıralamasında Özel Feza Fen Lisesi'nin 10. sırada yer aldığını belirten Müdür Yardımcısı Mehmet Emin Çilingir, yeni dönemde de öğrencilerinin okulun başarı grafiğini yükselteceklerine inandığını söyledi.

Okulun hem proje hem de ÖSS ve bilim olimpiyatlarında Karadeniz'in en başarılı okulu unvanını elinde bulundurduğunu dile getiren Çilingir, "Okulumuz öğrencileri Türkiye geneli ilk 4 bin öğrenci arasından seçilmektedir. Bu öğrenciler okulumuzun deneyimli kadrosunun rehberliğinde proje ve bilim olimpiyatlarında çok önemli başarılara imza atmaktadır. 2008-2009 eğitim yılında TÜBİTAK proje yarışmalarında okulumuz öğrencileri, 9 proje ile bölge finallerine katılmış, oradan da 3 projemiz Türkiye finallerine çağrılmıştır. Ankara'da yapılan final yarışmasında bilgisayar alanındaki projemiz mansiyon ödülüne layık görülmüş; aynı projemiz yurt dışında düzenlenen bir proje yarışmasından da altın madalya ile dönmüştür." dedi.

Okulun sadece sayısal bilimlerde değil sosyal bilimlerde de projeler hazırladığını kaydeden Mehmet Emin Çilingir, bilim olimpiyatlarında öğrencilerin Samsun'u hakkıyla temsil ettiklerini vurguladı.

Çilingir, "Bilgisayar, kimya, matematik ve biyoloji dallarında bölge derecelerinin çoğu okulumuz öğrencileri tarafından paylaşılmış olup, bilgisayar dalında öğrencimiz Ahmet Said Ak'ın Türkiye genelinde en yüksek puanı alması bizi sevindirmiştir. Olimpiyat ve proje çalışmalarımızın yanında mezun olan öğrencilerimiz de ÖSS başarıları ile Samsun'un eğitim çıtasını devamlı yükseltmiştir. Bu sene 2 branşta Samsun 1.liği yanı sıra genel ortalama olarak da mezunlarımızın net ortalamalarına göre tüm liseler arasında Matematik 1'de Türkiye 4.sü, Fizik 1'de Türkiye 3.sü, Kimya 1'de Türkiye 2.si, Biyoloji 1'de Türkiye 7.si, Fizik 2'de Türkiye 1.si, Matematik 2'de Türkiye 2.si, Kimya 2'de Türkiye 4.sü, Biyoloji 2'de Türkiye 2.si olarak e bizleri gururlandırmışlarıdır. İnanıyorum ki 2009-2010 yılında okulumuzu tercih eden bu öğrencilerimiz de aynı başarıyı tekrarlayacak ve bizi gururlandırmaya devam edeceklerdir." ifadelerini kullandı.
http://www.haliyikamagrubu.com
gazi çelik

MesajKonu: Geri: EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER....   EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER.... EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 3:37 pm

hilal sen anlayabiliomusun 11 yaşına geldin hala çarpım tablosunu bilmion cheers cheers Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

EĞİTİM-ÖĞRETİM İLE İLGİLİ HABERLER....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eğitim-Öğretim Konularında Paylaşım
» 2009-2010 Eğitim-Öğretim Yılı