VALİ RECEP YAZICIOĞLU 4/A SINIFI BURADA.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VALİ RECEP YAZICIOĞLU 4/A SINIFI BURADA.

BAHÇELİEVLER VALİ RECEP YAZICIOĞLU İ.Ö.O. 4/A SINIFI PAYLAŞIM ALANI...

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B.

+5
turgay
Sedef ibrahim
adnan berkay
hilal ozanlar
Admin
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
YazarMesaj
kübra tunca

KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B. - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: fıkralar   KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B. - Sayfa 10 EmptyC.tesi Ara. 26, 2009 12:38 pm

tek sen deyil ama herkeze teşekkürler çok güzel şeyler yazıyosunuz
hilal ozanlar

hilal ozanlar

MesajKonu: Geri: KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B.   KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B. - Sayfa 10 EmptyPaz Ara. 27, 2009 4:04 pm

saol cnm I love you
kübra tunca

MesajKonu: fıkralar   KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B. - Sayfa 10 EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 11:01 am

bişey deyil ama bence tek ben böyle düşünmüyorum bence sitemizin güzel olduğunu herkez düşünüyo
öyle değilmi?
hilal ozanlar

hilal ozanlar

MesajKonu: Geri: KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B.   KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B. - Sayfa 10 EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 8:26 pm

evt cnm Smile
kübra tunca

MesajKonu: fıkralar   KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B. - Sayfa 10 EmptyPerş. Ara. 31, 2009 10:11 am

ooof hep cnm cnm cnm ne anlıyosun cnm
demekten öğretmenin resimlerine gir çok güzel şeyler koymuş
hhhhiilllllllllllllaallllllllllllllllll ooozzzzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnlllllllaaarrrr
kkkkkafamı bozanllllllaar
hilal ozanlar

hilal ozanlar

MesajKonu: Geri: KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B.   KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B. - Sayfa 10 EmptyPtsi Ocak 18, 2010 11:23 pm

bida konuşmucam senle ban hillal ozanlar kafayı bozanlar demee Mad bounce Twisted Evil Evil or Very Mad Sad Embarassed
yasin

yasin

MesajKonu: Geri: KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B.   KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B. - Sayfa 10 EmptySalı Ocak 19, 2010 11:48 am

ne terssss onlıyonnnnn moreli bozuk hilalin karışmayın yakar bizi evel allah Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ters anlıyanın sonu ters olur Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
yasin

yasin

MesajKonu: Geri: KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B.   KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B. - Sayfa 10 EmptySalı Ocak 19, 2010 11:50 am

sen kendine afro afro afro bak
hilal ozanlar

hilal ozanlar

MesajKonu: Geri: KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B.   KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B. - Sayfa 10 EmptySalı Ocak 19, 2010 8:11 pm

yasin onu kübrayamı dedin banamı kübraya dediysen saol cnm Very Happy
SiLa

SiLa

MesajKonu: Geri: KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B.   KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B. - Sayfa 10 EmptyPaz Ocak 24, 2010 1:27 am

arkadaşlar sitemize yardım ettiğiniz için hepinize teşekkür ederiz öğretmenim bu siteyi kurduğunuz için size çooooooooooook teşekkür ederim haydi biraz daha bilmeceler yada fıkralar yazalım!
http://www.haliyikamagrubu.com
hilal ozanlar

hilal ozanlar

MesajKonu: Geri: KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B.   KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B. - Sayfa 10 EmptyPerş. Ocak 28, 2010 2:20 pm

bencede sılacım.BİR de sıla seni rüyamda gördüm:)
SiLa

SiLa

MesajKonu: Geri: KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B.   KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B. - Sayfa 10 EmptyPerş. Şub. 11, 2010 2:04 am

ADAMI GÖZÜMÜN ÖNÜNE GETİRİRİM
Arkadaşı Karadenizliye sormuş:-Yalnızken kendi kendine konuşma huyun var mıdır? -Ben kendi kendime konumam, demiş karadenizli, adamı gözümün önüne getiririm, öyle konuşurum. Ece, Göztepe İÖO. İlçe, il?

YORULMUŞ ZEYTİN

Temel bir gün yol üstündeki lokantaya gitmiş.10 tane zeytin istemiş.Zeytinleri getiren garson tabağın yanına birde çatal koymuş.Bunu gören Temel hiç bozuntuya vermeden zeytinleri
çatalla yemeye kalkmış.Fakat dakikalar geçmesine rağmen Temel bir tane zeytin bile yiyememiş.Çünkü zetinler bi o yana bi bu yana kacıp duruyolarmış.Kenarıda duran garson daha fazla dayanamayıp Temelin yanına gitmiş; -Yardım edeyim efendim. demiş ve Temelin elinden çatalı alıp zeytine batırmış ve Temele uzatmış,Temel ise garsona; -Zeytinleri ben yordum , sen tuttun ,demiş Smile Pelin Kök, İlkkurşun İÖO. Yeniçamlık İzmir

KONUMUZLA NE ALAKASI VAR

Temel bir gün fotoğrafını çektirmek istemiş. Fotoğrafçıya:
-Ben fotoğraf çektirmek istiyorum. Lakin vesikalık olmayacak
Fotoğrafçı:
-Olur efendim. 24x32'ye ne dersiniz?
Temel:
-768 eder de, bunun konumuzla ne alakası vardır?

ATTAYA GİTCEZ
Azrail Temel’in canını almak için gelir. Temel'se Azrail'den kurtulmak için hemen bir çare bulur. İşaret parmağını ağzına sokar ve "aguk guguk" sesleri çıkartarak bebek taklidi yapar. Azrail durumu anlayıp Temel’in oyununu bozmak istemez ve gider. Azrail ertesi gün
Temel’i almak için geldiğinde Temel’in kendisine bir emzik bile aldığını ve yerlerde emeklediğini görür ve Temel’e seslenir: - Temel, gel attaaaa gitceeeeez...Ece, Göztepe İÖO. İlçe, il?

UĞURLU TAŞ
temel birgün kumsalda gidiyormuş bu incecik elenmiş kumun içindeyarım kilo ağırlığında bir taş buluverir bu bir uğurd der.bir süre sonra denize girer gitikçe batar taş bir an cebinden düşer ve suyun üstüne çıkar ve sonrada derki ben nedemiştim bu uğurdur dememişmiydim. Mehmet Özden, Besime Özderici İÖO. Kayseri

KULAĞINI NASIL YAKMIŞ?
temel bır gun ıkı kulagı yanık sekılde doktara gıder . doktor nasıl yaptın dıye sorar temel ütü yapıyordum telefon caldı telefon yerıne utuyu kayunca kulagım yandı demıs. doktor dıger kulagını nasıl yaktıgını sorunca onu da cankurtaran cagırırken yaktım demısss.Smile pelin kök

SİGARA SÖNDÜRMÜŞ
Temel sırlsıklam kahvenin önünden geçerken arkadaşları sormuş.Dışarda yağmurmu yağıyor,diye.Temel hayır demiş.Arkadaşları niye ıslandın demişler.Temel: sıgara içtim denize attım iyce sönsün diye de üstüne bastım demiş. Mustafa Yıldırım Ticaret Borsası İÖO. Bandırma Balıkesir

Very Happy Smile cheers jocolor santa rendeer cherry queen king farao sunny albino drunken bom Basketball rabbit pirat I love you Laughing
http://www.haliyikamagrubu.com

KOMİK HİKAYELER, FIKRALAR V.B.
10 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» komik resimler
» 2009-2010 Eğitim-Öğretim Yılı
» İLGİNÇ ,KOMİK V.B.FOTOGRAFLAR